Späť na všetky služby

Mzdový prieskum trhu

Služba benchmark alebo porovnanie miezd Vám pomôže primárne vo chvíli, keď otvárate novú pozíciu a nie ste si istí, ako nastaviť ...

Služba benchmark alebo porovnanie miezd Vám pomôže vo chvíli, keď otvárate novú pozíciu a nie ste si istí, akú mzdu ponúknuť zamestnancovi. Ďalej následne pri potrebe porovnania mzdovej politiky súčasných pozícií s konkurenciou, čo Vám zároveň môže výrazne pomôcť s rýchlosťou náboru a kvalitou uchádzačov na obsadzované pozície.

Ako služba funguje?

1. Definujete si pozície na porovnanie miezd.

2. Zašlite nám náplň práce týchto pozícií pre väčšiu presnosť porovnania.

3. Spracujeme a zašleme Vám report vo forme prezentácie.

4. Po 12 mesiacoch vám automaticky zašleme ďalšie porovnanie definovaných pozícií.

Kto s nami spolupracuje?

V covidovej dobe mi vytiahli tŕň z päty, majú férové jednanie a problémy vyriešia rýchlo, spokojnosť svojich zamestnancov si veľmi vážia.

Tomáš Kolářík

Kto s nami spolupracuje?

Pod pracovnou agentúrou ProJob som veľmi spokojná. Hlavne vďaka našim koordinátorkám pani Krupičkovej a pani Krýzovej. Vždy nájdu riešenie v rôznych situáciách, na všetkom sa v pohode dohodneme k spokojnosti oboch strán. Vďaka skvelému prístupu, ktorý majú, som naozaj v práci rada.

Monika Rzeszutová

Kto s nami spolupracuje?

ProJob je skvelý tím, v ktorom sú ľudia, na ktorých sa môžeš spoľahnúť. Veľkú a dôležitú úlohu hraje priateľský a kvalifikovaný personál. Som s nimi spokojná.

Anna Sabov

Kto s nami spolupracuje?

S agentúrou som veľmi spokojný. Agentúra sa vždy snaží zaistiť prácu aj keď je práce málo. Veľmi úžasná komunikácia. Budem rád, keď na takú agentúru ako ste vy, narazí viacero ľudí.

Leoš Pivoňka

Kto s nami spolupracuje?

Spoločnosť ProJob mi vyhovela vo všetkých oblastiach, ktoré som vyžadoval. Keď som potreboval bývanie, zálohy, montérky, topánky, bundu tak mi vždy vyšla v ústrety. Túto spoločnosť môžem len odporučiť!

Petr Škrabal

Kto s nami spolupracuje?

Agentúra ProJob ponúka ubytovanie, kde som veľmi spokojný. Prekvapil ma hlavne pokoj a ticho. Práca ma baví a dosť mi pomáha si zdokonaliť skúsenosti.

Patrik Janeček

Kto s nami spolupracuje?

Profesionálny a férový prístup. Kedykoľvek sa na agentúru môžem obrátiť. Odporúčam všetkými desiatimi!

Václav Kolářík

Kto s nami spolupracuje?

Pracuj vo firme ProJob pre Aero Vodochody, kde sa pripojíte k dobrej partii ľudí, ktorí Vás radi prijmú medzi seba. Práca je jednoduchá a nie stereotypná. Získate nové pracovné skúsenosti, znalosti a zručnosti. Podieľate sa na stavbe podzvukovej stíhačky L-39NG, čo nemôže povedať každý a stojí to za to. Máte na výber z viacerých pracovných pozícií, z ktorých si vyberie každý. Poď to skúsiť k nám a pripoj sa do rodiny ProJob.

Tomáš Bílek

Silvia Trenčanská, MBA

Operation & Sales Director
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Copyright © 2024 ProJobEU – Všetky práva vyhradené!