Beluša
Skladník - vodič VZV
Beluša
10,5 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš živnosť a platný preukaz VZV? ProJob má pre teba ponuku práce v logistike:

- manipulácia s materiálom medzi jednotlivými výrobnými strediskami (odvoz a dovoz dielov) - ručné paletové vozíky,
- zabezpečenie potrebného množstva prepravných jednotiek k strojom, čítanie sprievodnej dokumentácie,
- paletové hospodárstvo,
- obsluha scaneru (automatické naskladňovanie a vyskladňovanie)
- starostlivosť o poriadok na pracovisku.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca na živnosť
- práca v segmente logistika
- zmennosť: 2 zmenná, 3 zmenná, nepretržitá prevádzka
- mzda: 10,50 EUR/hodina
- podmienkou je platný preukaz VZV (motorové aj elektrické)
- možnosť ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Výrobca a dodávateľ komplexných riešení výrobkov, akými sú automatické parkovacie systémy, automatické poštové boxy a triediace linky alebo zariadenia na spracovanie hotovosti.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- precíznosť a zodpovednosť
- logické myslenie
- schopnosť tímovej spolupráce
- skúsenosť v oblasti logistiky výhodou
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci

Práca v

ProJob

Robíme to so srdcom, základný pilier, na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.

Platové podmienky
Miesto výkonu práce:
Beluša
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Pracovný pomer:
SZČO
Telefónny kontakt:
+421 800 500 808
Kontaktný email:
nabor@projob.sk
Kontaktovať📄

Odpovedať na inzerát

Vyplňte prosím tato pole, abychom vás mohli kontaktovat.

Ďakujeme! Váša správa bola odoslaná!
Ups! Pri odosielaní formulára sa niečo pokazilo.