Bavorsko
Skladník v Nemecku
Bavorsko
13,50 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pre skladníkov / pickerov v logistickom sklade s potravinami, drogériou a rozličným tovarom

- žiadne blúdenie v sklade s papiermi a skenerom

- dostaneš premakané slúchadlá, prostredníctvom ktorých dostávaš príkazy s úložným miestom v nemčine

- potrebná základná znalosť nemeckého jazyka
- vodičský preukaz skupiny B

Zamestnanecké výhody, benefity

Vážime si našich zamestnancov, a preto pre Teba chceme to najlepšie!

- istota dlhodobej práce v Nemecku
- poskytujeme ubytovanie v peknom plne zariadenom rodinnom dome ZDARMA
- cestu do práce a z práce pre Teba zabezpečíme ZDARMA
- hodinová mzda 10,50 €/hod v čistom
- práca v mladom kolektíve
- náš slovenský koordinátor plne k dispozícii
- na pauzu v práci máš k dispozícii kantínu, kde Ťa rozmaznajú rôznym občerstvením, kávičkami a ovocím zdarma :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Práca sa vykonáva pre silnú Nemeckú spoločnosť fungujúcu v rôznych častiach sveta, ktorá distribuuje do svojich prevádzok potraviny, drogériu a rozličný tovar.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je vítaná, ale nie je podmienkou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- flexibilita
- chuť pracovať
- skúsenosť v sklade výhodou
- ochota učiť sa nové veci

Práca v

ProJob

Robíme to so srdcom, základný pilier, na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.

Platové podmienky
Miesto výkonu práce:
Bavorsko
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Pracovný pomer:
TPP
Telefónny kontakt:
+421 800 500 808
Kontaktný email:
nabor@projob.sk
Kontaktovať📄

Odpovedať na inzerát

Vyplňte prosím tato pole, abychom vás mohli kontaktovat.

Ďakujeme! Váša správa bola odoslaná!
Ups! Pri odosielaní formulára sa niečo pokazilo.