Hlohovec
Operátor výroby
Hlohovec
920 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v stoji – nie je to pásová práca
- Práca v čistom klimatizovanom prostredí
- Jednoduchá montáž obsluha strojov montážnej linky
- Odstraňovanie základných chybových hlásení
- Spúšťanie produkcie
- Kontrola stavu strojov pomocou MVP dielov
- Zodpovednosť za výstupnú kvalitu a kvantitu
- Zapisovanie kľúčových ukazovateľov linky
- Dodržiavanie 5 S zásad (vytrieď, usporiadaj, vyčisti, štandardizuj, udržuj)
- Obsluha počítača a tlačiarne na výrobnej linke

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť týždenných záloh
- 2-zmenná prevádzka
- Počas víkendov a sviatkov máš voľno :)
- Stravné lístky sú v hodnote 5,85 Eur
- Možnosť stravovať sa v závodnej jedálni, alebo aj individuálne
- K dispozícii sú automaty, kávomaty a barely s pitnou vodou
- V oddychových zónach sú chladničky, mikrovlnky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre kórejského výrobcu hi-tech produktov pre automobilový priemysel. Jedná sa o rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť s jedinečnými patentmi, ktorá je dodávateľom do niekoľkých globálnych automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Precíznosť a zodpovednosť
• Logické myslenie
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Dobrá manuálna zručnosť a technické myslenie
• Ochota pracovať na 2 zmeny
• Schopnosť samostatne pracovať , učiť sa a pracovať pod stresom

Práca v

ProJob

Robíme to so srdcom, základný pilier, na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.

Platové podmienky
Miesto výkonu práce:
Hlohovec
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Pracovný pomer:
TPP
Telefónny kontakt:
+421 800 500 808
Kontaktný email:
nabor@projob.sk
Kontaktovať📄

Odpovedať na inzerát

Vyplňte prosím tato pole, abychom vás mohli kontaktovat.

Ďakujeme! Váša správa bola odoslaná!
Ups! Pri odosielaní formulára sa niečo pokazilo.