Nitra
Kontrolór kvality Nitra
Nitra
6,08 €/hod.

Hľadáme šikovných kontrolórov, ktorí budú kontrolovať vyrobené plastové komponenty.

Náplň práce:

• vizuálna kontrola komponentov podľa zadaných špecifikácií

• označovanie poškodených výrobkov

• rework - úpravy a opravy výrobkov

• vypracovávanie záznamov o výsledkoch kontroly

• práca vhodná pre mužov

• práca na 1 zmenu (občas prípadná poobedná alebo nočná zmena podľa potreby)

Požiadavky:

• skúsenosti z automotive prostredia

• skúsenosti s prácou na finálnej kontrole, prípadne na quality wall

• manuálna zručnosť

• fyzická zdatnosť

• Slovenský jazyk – min. B1

Platové podmienky:

• 5,79€/ hod. v skúšobnej dobe

• 6,08€/ hod. po skúšobnej dobe

• 60€ dochádzkový bonus (od prvého mesiaca)

• mesačné prémie do výšky 23% (po skúšobnej dobe)

Práca v

ProJob

Robíme to so srdcom, základný pilier, na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.

Platové podmienky
6,08 €/hod.
Miesto výkonu práce:
Nitra
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Pracovný pomer:
TPP
Telefónny kontakt:
+421 800 500 808
Kontaktný email:
nabor@projob.sk
Kontaktovať📄

Odpovedať na inzerát

Vyplňte prosím tato pole, abychom vás mohli kontaktovat.

Ďakujeme! Váša správa bola odoslaná!
Ups! Pri odosielaní formulára sa niečo pokazilo.