💚 O nás

„Robíme to so srdcom, základný pilier na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.“

História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.

Uvedomujeme si, že spokojný zamestnanec = spokojný klient, preto dbáme na výber vhodných a schopných zamestnancov, ktorí predurčujú úspešnosť spoločnosti na trhu.

„Nová éra v personálnych službách práve začína“

Náš Tím

Mgr. Peter VELŠIC

Project Manager

+421 907 758 455

Mgr. Lucia GOMBÍKOVÁ

Project Manager

+421 917 835 770

Silvia TRENČANSKÁ

Operation Director

Jaroslava PAĽURIKOVÁ

Hiring Specialist

+421 905 221 221

Ing. Milan PAĽURIK

Executive

Igor HVIŠČ

Executive