Teplička nad Váhom
Worker/feeder - operátor oddelenia skladu
1080 € -1300 € / brutto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu? Už nemusíš. Máme pre teba pracovnú ponuku u jedného z najväčších zamestnávateľov v oblasti automotive. Obsadzujeme pozície worker/feeder, ktoré sú vhodné pre mužov aj pre ženy

Čo bude tvojou náplňou?

Vykladanie a vybaľovanie prichádzajúceho i odchádzajúceho materiálu

Evidencia materiálu v informačnom systéme

Priame dodávanie dielov na linku

Plnenie iných úloh pridelených zamestnávateľom, ktoré súvisia s dojednaným druhom práce

Zamestnanecké výhody, benefity

Tvoj základný plat bude 1080 € / brutto

príplatok poobedňajšia zmena 0,40 € / hod

príplatok nočná zmena 2,05 € / hod

príplatok sobota 50 % min. mzdy

príplatok nedeľa 100 % min. mzdy

sviatok 100 %

štvrťročný bonus podľa plnenia výrobného plánu max 250 €

K tomu všetkému dostaneš 13. a 14. plat

Potrebuješ zálohu? žiaden problém

Príspevok na stravu v hodnote 5,85 € za každý odpracovaný deň

Náš koordinátor priamo na pracovisku je pripravený riešiť každý problém

Sme ProJob - u nás nie si len číslo v tabuľke!

Doprava zabezpečená v celom Žilinskom kraji + okres Považská Bystrica

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Sme zodpovední za všetky interné logistické procesy a dodávky hotových áut po celej Európe. Zabezpečujeme celú škálu logistických operácií, ako je predajná logistika, logistika dodávok, logistika finálnej distribúcie, montáž a demontáž strojov a prevádzok, balenie, skladovanie a logistické poradenstvo. Spolupracujeme aj so spoločnosťami, ktoré pracujú v oblasti recyklácie, dopravy, prepravy a skladovania.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Fyzická zdatnosť

Manuálna zručnosť

Precíznosť a zodpovednosť

Pamäť a spoľahlivosť

Dobrý zdravotný stav

Ochota pracovať víkendy

Ochota pracovať nočné zmeny

Práca v

ProJob

Robíme to so srdcom, základný pilier, na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.

Platové podmienky
Miesto výkonu práce:
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Pracovný pomer:
TPP
Telefónny kontakt:
+421 800 500 808
Kontaktný email:
nabor@projob.sk
Kontaktovať📄

Odpovedať na inzerát

Vyplňte prosím tato pole, abychom vás mohli kontaktovat.

Ďakujeme! Váša správa bola odoslaná!
Ups! Pri odosielaní formulára sa niečo pokazilo.