Teplička nad Váhom
Operátor kolesovej linky
1157€ - 1500€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou náplňou?

Práca na automatizovanej kolesovej linke v prostredí automobilového priemyslu

Manipulácia s pneumatikami

Manipulácia s kolesovými diskami

Montáž závaží na disky

Montáž ventilov

Kontrola automatických zariadení

Zásobovanie kolesovej linky ( práca na VZV )

Plnenie iných úloh pridelených zamestnávateľom, ktoré súvisia s dojednaným druhom práce

Zamestnanecké výhody, benefity

-        Tvoj základný plat bude 1157 € / brutto

-        Rizikový príplatok 0,85 € / hod

-        príplatok poobedňajšia zmena 0,40 € / hod

-        príplatok nočná zmena 2,155 € / hod

-        príplatok sobota 50 % min. mzdy

-        príplatok nedeľa 100 % min. mzdy

-        sviatok 100 %

-        štvrťročný bonus podľa plnenia výrobného plánu max 250 €

-        K tomu všetkému dostaneš 13. a 14. plat

Potrebuješ zálohu? žiaden problém
Príspevok na stravu v hodnote 5,85 € za každý odpracovaný deň
Náš koordinátor priamo na pracovisku je pripravený riešiť každý problém
Sme ProJob - u nás nie si len číslo v tabuľke!

Doprava zabezpečená v celom Žilinskom kraji + okres Považská Bystrica

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Fyzická zdatnosť

Manuálna zručnosť

Precíznosť a zodpovednosť

Pamäť a spoľahlivosť

Dobrý zdravotný stav

Ochota pracovať víkendy

Ochota pracovať nočné zmeny

Práca v

ProJob

Robíme to so srdcom, základný pilier, na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.

Platové podmienky
Miesto výkonu práce:
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Pracovný pomer:
TPP
Telefónny kontakt:
+421 800 500 808
Kontaktný email:
nabor@projob.sk
Kontaktovať📄

Odpovedať na inzerát

Vyplňte prosím tato pole, abychom vás mohli kontaktovat.

Ďakujeme! Váša správa bola odoslaná!
Ups! Pri odosielaní formulára sa niečo pokazilo.